Daugiau kelionės nuotraukų

GYVA PASAKA NAMINIŲ PAUKŠČIŲ KARALYSTĖJE

Cijonai, Palūšė, Strigailiškis

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Savo kelionę pradėsime Ignalinos raj. esančiame „ Paukščių kaime“, kuriame mūsų lauks gyva  pasaka su lietuviškomis avytėmis, kailiniuotais triušeliais, vištytėmis, paukščiukais.  Jūsų lauks žygis per pelkę ieškant paukščių kiaušinių. Sužinosime apie paukščius, vaišinsimės milžiniškoje keptuvėje ant laužo ugnies iškepta kiaušiniene iš įvairių paukščių kiaušinių, vaišinsimės ką tik išvirta kvapnia žolelių arbata. Apie sparnuočius šeimininkė gali valandų valandas pasakoti, nes tik ,,Paukščių kaime“ gyvena daugybė naminių paukščių rūšių. Tarp jų yra kilusių iš Afrikos. Kalbama, kad čia galima išvysti savo laimės paukštę, išmokti rašyti žąsies plunksna, pašaudyti iš lanko ir pamatyti tai, ko dar nematėme, išgirsti ko nesame girdėję. Cijonuose sukam didžiulį laimės paukštės lizdą, kuriame kiekvienas pabuvosime.

Programa

Toliau savo kelionę tęsiame Palūšėje, įsikūrusioje gražiame Lūšio ežero pakrantės prieglobstyje. Kartais sakoma, kad ši gyvenvietė, tarsi, nacionalinio parko vartai. Lankysimės parko Lankytojų centre.  Aplankysime didžiausią Aukštaitijos nacionalinio parko puošmeną – Palūšės bažnyčią. Bažnyčia senomis, savitomis architektūrinėmis ypatybėmis atspindi seniausią Lietuvos medinių bažnyčių statybos laikotarpį (bažnyčia pastatyta be geležinių vinių).

Vykstame į Stigailiškį.  Strigailiškis  garsus o savo skanumynais – garsiais šakočiais. Edukacinės šakočio kepimo programos metu susipažinsite  su šakočių kepimo tradicijomis. Čia pat iškepto skanėsto paragausite prie kavos ar arbatos puodelio. Kupini įspūdžių, sotūs ir su gardžiomis lauktuvėmis sugrįšime mano.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Apsilankymas ir edukacinė programa ,,Paukščių kaime” – ~5-10 Eur/asm. (kaina priklauso nuo pasirinktos edukacinės programos)

Šakočio kepimo edukacinė programa – 5 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66