Daugiau kelionės nuotraukų

Istorijos paskaita Dubingiuose

Dubingiai, Kulionys, Molėtai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

Rytą išvykstame į Asvejos regioninį parką Dubingiuose. Čia pasižvalgysime po Dubingių piliavietę, kur yra dvaro rūsių liekanos, tarp bažnyčios pamatų perlaidoti Radvilų palaikai. Nuo piliakalnio pasigrožėsime ir susipažinsime su Asvejos ežeru, kuris yra ilgiausias ežeras Lietuvoje. Pavaikščiosim tiltu per ežerą. Visą šį pasivaikščiojimą kelionės vadovas apipins legendomis.

Dubingių karčiamoje vyks paskaita apie Dubingių istoriją: archeologinius kasinėjimus, Dubingių gamtinių resursų teikiamus privalumus bei kultūrinį palikimą. Čia spalvinsime, matuosime, dėliosime, spręsime kryžiažodžius, dalyvausime viktorinoje ir t.t. Geriausių lauks prizai.

Vykstame į Molėtus, kur su šiuo kraštu susipažinsite virtualiai. UNIKALU LIETUVOJE! Virtualus turas laiku per Molėtų istoriją! Molėtų krašto ir Lietuvos lankytini objektai ir istoriniai įvykiai! Taip pat galėsite išbandysite interaktyvius edukacinius žaidimus: „Rojaus lydeka“ . „Molėtai – Taip/NE“. „Dviračiu per Molėtus“.

Galėsite pasimatuoti įspūdingus ,,Žvejo batus“. „Pasimatuok ir tu – gausi laimės su kaupu” skelbia įrašas batuose. Tikrai bus smagu, įdomu ir linksma.

Toliau kelionę tęsiame lankydamiesi Lietuvos etnokosmologijos muziejuje. Muziejaus lankytojai pirmiausiai kviečiami į ekspozicinę galeriją, įrengtą kalno šlaite. Muziejuje galima paliesti meteoritą, pasikelti į 30 m. aukštyje esančią apžvalgos aikštelę ir pasigrožėti Aukštaitijos apylinkėmis. Žvelgiant pro saulės teleskopą ir dienos metu galima išvysti saulės ugnikalnius – protuberantus. Tai pirmasis Lietuvoje muziejus, veikiantis visą parą. Esant pageidavimui galima dalyvauti edukacinėse programose. Tad diena tikrai neprailgs ir kupini įspūdžių sugrįšite namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Istorijos pamoka Dubingiuose;

Virtualus turas ,,Molėtai kitaip“ – 5 Eur/asm., 3 Eur/asm. mokiniams ir studentams;

Apsilankymas Lietuvos etnokosmologijos muziejuje – 5 Eur/asm.;

Edukacinės programos Lietuvos etnokosmologijos muziejuje – nuo 2,5 Eur/asm.;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66