Daugiau kelionės nuotraukų

Įžymių Lietuvos moterų meilės istorijos

Vilnius

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Ši ekskursija supažindins su garsiausiomis Lietuvos ir Vilniaus moterimis nuo seniausių laikų. Valdovų, didikų, bajorų žmonos, kultūros ir švietimo veikėjos, menininkės, rašytojos paliko Vilniuje ryškų pėdsaką.

Programa

Ekskursiją pradėsime nuo Šv. Jono bažnyčios varpinės bokšto iš aukštai apžvelgsime Vilnių.

Po to lauke, prie Prezidentūros apžvelgsime pirmosios moters rašytojos istorinėje Lietuvoje gyvenimą, jos meilės ir netekties istorijas Vilniuje. Tai 19 a. gražuolė, kuri buvo pavergusi ne vieno vyro širdį. Domėjosi Aleksandras I, o žavėjosi šia moterimi pats Napoleonas.

Prie Katedros dar viena brandi meilės istorija, beveik šalia jos palaidojimo vietos, tai savo grožiu pakerėjusi Lenkijos Karaliaus širdį Barbora Radvilaitė. Apžvelgsime Katedros sąsają su dabartiniais pastatytai Valdovų rūmais.

Ekskursiją po  atsinaujinusius Katedros požemius.
Prie dramos teatro pažvelgsime į dvi teatro mūzas, o šiandien jos bus: Kazimiera Kymantaitė, kuri visuomet reikalavo kūrybos laisvės ir visa širdimi mylėjo teatrą, Monika Mironaitė, kuri J. Baltušiui sakė, kad meilė yra dovanojanti ir atleidžianti, dosni ir… reikli.


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66