Daugiau kelionės nuotraukų

Karšti ir šlapi įspūdžiai Druskininkuose!

Česukų k., Druskininkai, Merkinė

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Vykstame į Druskininkus, kuriuose lankysimės Druskininkų vandens parke. Čia mūsų lauks 3 val. smagi programa: jūros bangų baseinas, net 6 vandens nusileidimo kalneliai, sraunioji upė, didysis baseinas, sūkurinės vonios ir kaskados. Dalyvausime vandens mankštoje didžiajame baseine bei pirčių programoje sausojoje pirtyje “Karakum”, kurioje susipažinsime su pirties kultūra.

Programa

Vėliau Jūsų lauks edukacinė programa ,,Sūri pamoka“. Keli kilometrai nuo Druskininkų esančioje skulptoriaus Tauro Česnulevičiaus sodyboje galima ne tik pamatyti autorinių darbų iš druskos, bet ir patiems išbandyti šį amatą. Sūrios pamokos metu visi norintys gali pasigaminti suvenyrą iš druskos: ypatingame druskos ir miltų mišinyje atspausti plaštaką ar pėdą, nulipdyti ornamentą ir čia pat savo meno kūrinį „iškepti“ krosnyje. Antra užsiėmimo dalis vyksta druskos dirbtuvėse – čia įrankių ir meistro patarimų pagalba dirbama su druskos kristalais.

Toliau keliausime į miško muziejų „ Girios aidą“, kuriame išvysime žvėrių ir paukščių ekspozicijas, raganas, kurios slepiasi drevėse, nykštukus, kitus pasakų personažus, išgirsime paukščių balsus bei miško ošimą. Muziejaus menėse- “Ąžuolo”, “Beržo”, “Eglės”, ir “Pušies- pristatomi meniniai medžio darbai.

Kelionę vainikuosime Merkinėje. Merkinė –viena seniausių žinomų Lietuvos gyvenviečių 1359m. minima Merkinės pilis, stovėjusi ant aukšto 30m. kalno ties Nemuno ir Merkio santaka.  Užkopus ant Merkinės piliakalnio galima pasigėrėti atsiveriančia Merkio ir Nemuno santakos panorama. Toliau lankysimės – Česukų kaimelyje, kur išvysime žymiąją Merkinės trišonę piramidę, 12,5 m. aukščio kupolą. Tad diena tikrai neprailgs ir namo vyksime kupini įspūdžių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Apsilankymas Druskininkų vandens parke mokiniams – 2 val. – 9 Eur/asm, 3 val. – 11 Eur/asm.

Edukacinė programa ,,Sūri pamoka“ – 5 Eur/asm.

Muziejus ,,Girios aidas” mokiniams – 1 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66