Daugiau kelionės nuotraukų

Kelionė į Šiaulius pro Tytuvėnus

Kryžių kalnas, Nemakščiai, Šiauliai, Tytuvėnai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

Savo kelionę pradėsime Nemakščiuose, kur susipažinsime su šio krašto technikos muziejumi. Muziejaus vinis – technikos paminklas- Aštuonratis (pirmoji pasaulyje savaeigė aštuonratė važiuoklė, atkurta pagal originalius brėžinius).

Vėliau savo kelionę tęsime Tytuvėnuose, kuriuose pasivaikščiosime po vienuolyno ansamblį. Mūsų lauks įdomi ekskursija po visą ansamblį – vieną įdomiausių ir didžiausių XVII–XVIII a. Lietuvos sakralinės architektūros pavyzdžių.

Atvykę į Šiaulius, pasivaikščiosime po miestą,  pamatysime “Gaidžio” laikrodį, kuris ne tik skaičiuoja laiką, bet ir maloniai sveikinasi su kiekvienu praeiviu:  ”Sveiki atvykę į Šiaulius!”. Taip pat pamatysime baltuojančią ir didingą Šv. Apaštalų Petro ir Povilo katedrą. Tai viena išraiškingiausių renesanso stiliaus šventovių Lietuvoje , kelianti į viršų apie 70 m. aukščio bokštą.

Vėliau dalyvausime “Šokoladinėje fiestoje” , kurioje tapsime šokolado meistrais! Čia sužinosime, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, išmėginsime savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus, juos ragausime.

Galiausiai vyksime aplankyti Kryžių kalną, kuris jau 2007m. oficialiai buvo įtrauktas į Jono Pauliaus II piligrimų kelią. Kryžių kalnas – tai tikėjimo ir vilties vieta, į kurį iš visos Lietuvos ir pasaulio važiuoja maldininkai ir  palieka savo rožinius, stato kryžius.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~15 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66