Daugiau kelionės nuotraukų

Linksmi nuotykiai Dainavos šalyje

Lietuva

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

10 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Keliausime senosios Dainavos žeme. Pamatysime gražiausius Nemuno kilpų kampelius: Žvėrinčiaus mišką, kuriame pats kunigaikštis Vytautas medžiojo, nuo Vytauto kalno grožėsimės Nemuno kilpų kraštovaizdžiu.

Programa

Pabuvosime legendiniuose Pilėnuose, senosios Dainavos sostinėje – Merkinėje, kurioje lankėsi Lenkijos karaliai, LDK didieji kunigaikščiai, pats Švedijos karalius Karolis XII, Rusijos caras Petras I.

Dalyvausime Dzūkijos kulinarinio paveldo programoje „Išsikepk savo grikinę babką“. Šeimininkė mus pasitiks senoje dzūkiškoje pirkioje. Parodys kaip kuriama krosnis, minkoma grikinių miltų tešla, formuojama iš tešlos “babka” ir pašaunama į krosnį. Ragausime gardžios grikių košės su žolelių arbata ir karštos, gardžiai kvepiančios “babkos”. Užsuksime į Dzūkijos nacionalinio parko etnografijos muziejų. Sužinosime kaip šiliniai dzūkai vaikščiojo “grybų tropelėm”, žvejojo, medžiojo, skiltuvu skėlė ugnį ir pasišviesdavo “dziedu”, “ėjo Gudų šalalėn spalgenauc”, kaip įviliodavo biteles į drevėtą pušį ir “geiniu” lipo į medį, apie šilinių dzūkų gyvenimo būdą, papročius, tradicijas ir amatus.

Taip pat susipažinsime su didžiausia Lietuvos aukštapelke ir pakraštyje rymančiomis žemyninėmis kopomis Čepkelių raiste. Apsilankysime didžiausiame Lietuvos kaime –  Marcinkonyse, pabuvosime Zervynose, pamatysime gamtos paminklą – šaltinį „Ūlos akis”.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~15 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66