Daugiau kelionės nuotraukų

NAKTINĖS KLAJONĖS DRĄSIEMS IR ŽINGEIDIEMS

Joniškėlis, Panevėžys, Vilnius

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

36 asmenys

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

14.00 išvykstame iš Vilniaus. Keliaujame į Panevėžį. Ekskursija po miestą. Lankysimės meninio stiklo dirbtuvėse. Pagrindinė studijos produkcija-įvairių dydžių, formų ir savito dizaino dekoratyvinės stiklo formos, vardinės verslo dovanos, užsakomieji prizai bei dovanos įvairiems renginiams, stiklo skulptūros, stiklinės ir kombinuotos interjero ir eksterjero dalys, unikalūs autoriniai darbai. Čia pamatysime kaip stiklo gaminiai formuojami rankomis, išgirsime įdomių gamybos paslapčių.

Programa

Vyksime apžiūrėti „ Cido” arenos bei jos dviračio treko. Toliau mūsų kelias vingiuos į Joniškėlį.  Prisiglaudęs prie Mažupės upeliūkščio, šis miestas vadinamas mažuoju  Šiaurės Lietuvos perlu. Kodėl iki šių dienų su pagarba tariamos Lauryno Ivinskio, Gabrielės Petkevičaitės – Bitės pavardės sužinosime apsilankę Joniškėlio dvaro muziejuje. Miestelio ir jame esančių paminklų paslaptis atskleis muziejininkas, su juo pabendravę suprasime, kad ir dabar šis kraštas- tikrai ne provincija. Na, o kaip gi neparagavus garsių ,,Sigutės koldūnų“. Rankomis gaminti ir senoviškai užraityti koldūnai sugrąžins į vaikystės laikus. Ragausite net 10 rūšių koldūnų.

Iki šiol garsią Joniškėlio krašte Karpių giminę primena išlikęs dvaras, jį supantis parkas, mokykla, ligoninė. Lankysimės dvare, degustuosime lietuvišką naminį vyną. Na, o daugiau krašto paslapčių atskleis ir naktinė ekskursija po Karpių dvaro teritoriją su daugybe netikėtumų ir mistikos… Su žibintuvėliais  rankose klaidžiosite po dvarą lydimi šių naktinių klajonių vadovo Viktoro. Jo dėka atgimsta teatrališkai pasakojamos su legendomis persipynusios Karpių dvaro gyvenimo istorijos. Ar tikrai nebijosite leistis į šiek tiek bauginantį žygį?

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Apsilankymas meninio stiklo studijoje – 2,00 Eur/asm.

Koldūnų degustacija – ~5,00 Eur/asm.

Naktinė ekskursija Karpių dvare – ~ 6,00 Eur/asm.

Lietuviško naminio vyno degustacija – 8,00 Eur/asm.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 34 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Naktinės ekskursijos Karpių dvare“ dalyviai turi turėti žibintuvėlius, apsiaustus ir avėti patogia avalyne;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66