Daugiau kelionės nuotraukų

NARCIZŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ IR KITOS PRAMOGOS DRUSKININKUOSE

Merkinė, Liškiava, Druskininkai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

40 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

Keliausite į Druskininkus pasigrožėti ir įsiamžinti įspūdingoje narcizų jūroje. Pakeliui stabtelėsime Merkinėje. Merkinė įsikūrusi Nemuno ir Merkio upių santakoje, didžiųjų to meto kelių iš Vilniaus į Krokuvą ir iš Kauno į Gardiną kryžkelėje. Tai viena seniausių Lietuvos gyvenamų vietovių, garsios ir garbingos praeities miestas, buvęs žymus gynybinis, administracinis, prekybos, švietimo bei religijos centras.

Apsilankysime Merkinės piramidėje.  Stiklinio kupolo viduje stovi trišonė piramidė, o joje du unikalūs kryžiai, kurie ypatinguoju būdu koncentruoja subtiliąją dvasinę energiją ir pateikia ją šios erdvės lankytojams. Turėsite puikią galimybę pasigrožėtis nuostabia Merkinės panorama nuo neeilinės architektūros, 26 m aukščio Merkinės apžvalgos bokšto . Nuo šio bokšto matosi Nemuno kraštovaizdžio draustinis, Nemuno ir Merkio santaka, Merkinės tiltas, dalis Merkinės senamiesčio bei Merkinės piliakalnis.

Savo kelionę tęsime į Liškiavą. Aplankysime XVIII a. pradžios Liškiavos sakralinį ansamblį– įstabaus grožio bažnyčią, kuriai nebūtų gėda ir Paryžiuje stovėti, buvusio Dominikonų vienuolyno požemius su gausiais dailės kūriniais bei kriptą su čia gyvenusių vienuolių mumijų sarkofagais. Liškiava dar kartais vadinama Dzūkijos krašto perlu.

Keliausime į Druskininkus. Atvykus į Druskininkus, Jūsų lauks  žaisminga ir intriguojanti ekskursija su Druskininkuose gyvenančia Plepia Ponia.  XIX a. paslaptis žinanti Plepi Ponia mielai pasidalins istorijomis ir legendomis iš kurortinio gyvenimo prie išganingųjų Druskininkų vandenų. Sužinosite, kur ir kodėl ištryško mineraliniai šaltiniai, kodėl jie taip garsina Druskininkų kurortą. Aplankysite Druskininkų gydyklos biuvetę ir tiesiai iš gręžinių paragausite mineralinio vandens. Nusiprausite legendomis ir stebuklingais pagijimais apipinto giliausio ir sūriausio “Grožio” šaltinio mineraliniu vandeniu. Pasivaikščiosite vaizdingomis Nemuno ir Ratnyčėlės pakrantėmis, kurias taip mėgo žymus XX a. pr. lietuvių dailininkas bei kompozitorius M.K. Čiurlionis. Pasigrožėsite šio miesto muzikiniu fontanu. Pageidaujant, galėsime keltis per Nemuną specialiu keltuvu. Kabinos keleiviams perkelti numatytos su dideliais panoraminiais langais į visas puses, todėl galėsite pasigrožėti nuostabia gamta.

Pavasarį Druskininkus garsina ,,Druskininkų narcizų žydėjimo šventė”. Turėsite puikią progą pasigrožėti Vijūnėlės parke   auksinių žiedų jūra. Narcizų žydėjimas į Druskininkus pritraukia daugybę žmonių. Šventės metu vyksta daugybė renginių, organizuojamos įvairios pramogos ir veiklos, groja gyva muzika. Laisvo laiko metu galėsite apsilankyti įvairiuose muzikiniuose renginiuose, grožėtis ir nuostabiai praleisti dar vieną puikų pavasario savaitgalį. Kupinį įspūdžių keliausime namų link.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Merkinės piramidė - auka savo nuožiūra;

Bilietai ir ekskursija Liškiavos bažnyčioje– 4,00 Eur/asm.;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66