Daugiau kelionės nuotraukų

Panemunės keliu link pajūrio

Palanga, Panemunė, Radailiai, Raudondvaris, Raudonė, Seredžius

Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

1 diena. Ankstyvas išvykimas. Savo kelionę pradėsime Kauno apylinkėse – prie Nemuno. Kauno rajono savivaldybėje vingiuojanti Nevėžio upė savo vandenimis apglėbia Raudondvarį, garsėjantį Raudondvario pilimi– rūmais. Tai vietos įžymybė, čia esančio dvaro pagrindinis akcentas. Nuo šios raudonų plytų pilies rūmų kilo ir vietovės pavadinimas. Pasivaikščiosime dvaro parke, pasigrožėsime vienu ryškiausių renesanso ir romantizmo stiliaus dvaro ansamblių Lietuvoje. Dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje.

Programa

Teatralizuotos ekskursijos metu susipažinsite su Raudondvario dvaro istorija ir iškiliausiais jo valdytojais. Pakeliausite laiku nuo Renesanso iki XX a. pradžios. Išgirsite garsiąją Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istoriją bei sužinosite, kaip jie buvo susiję su Raudondvario dvaru. Susipažinsite su Raudondvario dvarą kultūros ir meno židiniu pavertusių grafų Tiškevičių šeima, jų gyvenimu bei pramogomis, ekscentriškais pomėgiais, vertusiais „per galvą verstis“ dvaro tarnus. Taip pat, sužinosite kokį egzotinį gyvūną dvare laikė aistringas fotografas ir keliautojas grafas Benediktas Henrikas Tiškevičius ir kokie turtai buvo sukaupti dvare. Ekskursijos pabaigoje būsite pakviesti į vieną ištaigingiausių dvaro menių – grafų pokylius ir gyvąją orkestro muziką menančioje baltojoje pokylių menėje Renesanso dama pakvies visus pasimokyti Renesanso šokių žingsnelių.

Toliau vykstame link Raudonės pilies. Sustosime Seredžiuje. Užlipsime ant šalikelėje stūksančio Seredžiaus piliakalnio, dar vadinamu Palemono kalnu, pasigrožėsime atsiveriančiu vaizdu į apačioje tekantį Nemuną. Išvažiavę iš Seredžiaus, kelionę tęsime į Veliuoną – vieną seniausių vietovių Lietuvoje,jos apylinkėse stūksantys piliakalniai mena XIII – XIV a. vykusias kovas su kryžiuočiais. Čia aplankysime Raudonės pilį ir užlipsime į pilies bokštą. Žalumoje paskendęs pilies kompleksas savo raudonų plytų mūrais švyti iš toli, šalia išlikęs ir parkas, kuriame stovi senas malūnas. Raudonės pilį juosia pilies parkas, Beždžionkalnis, Meilės, Draugystės kalnai. Aplankysime dar vieną  – Panemunės pilį. Apžvalginės ekskursijos metu nusikelsite į XVII, XVIII amžius, sužinos daug įdomių, pikantiškų ir dar negirdėtų dalykų apie pilies statybą,  tuo metu vyravusias architektūrines tendencijas, šeimininkų gyvenimo subtilybes, sklandžiusias ir dar tebesklandančias legendas. Pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto, į jį užlipus arba virtualiai. Esant pageidavimui galimi pietūs pilies restorane.

Keliaujame į DINO PRAMOGŲ PARKĄ Radailiuose, kur visada geras oras, tad smagios pramogos garantuotos. Dalyvausite pasirinktoje edukacijoje (edukacijos yra įtrauktos į kultūros paso paslaugų rinkinį). Parke gyvena 52 natūralaus dydžio riaumojantys, judantys, šnypščiantys ir vandeniu besilaistantys dinozaurai. Jeigu Jums smalsu koks apima jausmas tamsoje pereiti labirintą ir jausti aplinką tik rankomis ir basomis kojomis, galėsite tai išbandyti. Tad pramogų tikrai pakaks. Smagiai praleidę laiką vykstame į nakvynės vietą. Laisvas laikas, pageidaujantys gali nueiti pasigrožėti jūra. Galima susikurti laužą, išsikepti dešrelių.

2 diena. Keliaujame į Palangą. Čia Jūsų lauks smagi ekskursija pėsčiomis po Palangą. Ekskursijos metu sužinosite daug naujų, įdomių ir linksmų faktų apie didžiausią Lietuvos kurortą – kokia yra Palangos vardo kilmė, kaip iš mažo žvejų kaimelio miestas virto tarptautinį pripažinimą pelniusiu kurortu, kuo miestui nusipelnė grafų Tiškevičių giminė ir kt. Apsilankysite Palangos gintaro muziejuje, o esant pageidavimui galėsite sudalyvauti pasirinktoje edukacinėje programoje. Laisvas laikas prie jūros. Vakarop pajudame link namų.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Teatralizuota ekskursija su šokių pamoka Raudondvario dvare – 4 Eur/asm.

Ekskursija Raudonės pilyje – 1,50 Eur/asm.

Ekskursija Panemunės pilyje – 2 Eur/asm.

Bendras bilietas į Dinozaurų parką ir Apverstą namą – 13 Eur/ vaik., 15 Eur/suaug.

Nakvynė – 10 Eur/asm.

Ekskursija Palangos gintaro muziejuje – 2,5 Eur/vaik., 4,5 Eur/suaug.

Edukacinis užsiėmimas Palangos gintaro muziejuje – 1 Eur/vaik.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66