Daugiau kelionės nuotraukų

SIAUBO PARKAS ANYKŠČIUOSE

Anykščiai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 30 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Keliausime į Anykščių kraštą. Anykščių kraštas turtingas įspūdingais vaizdais ir turintis savo krašto kultūrinį paveldą. Lankysite vieną Anykščių įžymybę, tai Siaurasis geležinkelis, švelniai vadinamas siauruku. Tai unikalus inžinerinio paveldo objektas, muziejus po atviru dangumi. Siauruko stotyje veikia muziejus, kuriame įrengta vertinga geležinkelio istorijos ekspozicija. Iki mūsų dienų išliko beveik nepakitęs visas stoties kompleksas: vandens bokštas ir vandens kolonėlė, pagrindinis stoties pastatas, prekių sandėlis, metalinis tiltas, bėgiai. Pasivažinėsite rankine drezina. Esant pageidavimui galima pasinaudoti Kultūros paso edukacija: ,,Siauruko atradimai kiekvienam smalsučiui/smalsuoliui. 

Programa

Keliaujame į kitą vietą Anykščiuose, kur veikia vasaros rogučių trasa. Tai – Kalitos kalnas. Trasa yra pusės kilometro ilgio. Trasoje yra penki posūkiai, tramplinas ir kilpa. Prisisegsite saugos diržus ir gaudysite vėją, skrisdami nuo Kalitos kalno.

Vėliau kopsite „į aukštą statų kalną“,  simboliškai pavadintą „Laimės žiburiu“. Pasak legendos, reikia sugalvoti norą prieš lipant laiptais Laimės žiburio link ir su niekuo nekalbant užlipti iki pat viršaus. Šiukštu niekam neatskleiskite, kokį norą sugalvosite!

Kelionę tęsiame  lankydamiesi Siaubo parke (NUO SPALIO 13 D. IKI LAPKRIČIO 5 D. LABIRINTŲ PARKAS VIRSTA SIAUBO PARKU). Parkas pasidengė tirštu rūku ir voratinklių gijomis, o visoje teritorijoje nenustoja daugėti keistų būtybių, kurios laukia paklydėlių vedamos ne pačių geriausių kėslų, nepaaiškinami bauginantys garsai, klyksmai, aidintys iš labirintų tikrai įbaugins kiekvieną. Čia Jūsų lauks kankinančiai NERIBOTOS ir į bilieto kainą įskaičiuotos pramogos: siaubo kambarys, šiurpą keliantis veidrodžių labirintas, tik drąsiausiems – Juostelių labirintas, labirintai, į kuriuos įėję nežinia ar išeisite ir dauk kitų įdomybių.

Spalio 31 d. ir lapkričio 1 d. pramogų sąrašą papildys LAZERIŲ ŠOU! Kuris vyks kas valandą nuo 18 val.

Įspūdžiai tikrai garantuoti!!! Nepamirškite pasiimti žibintuvėlių!!!

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos ekskursijos metu gido kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Ekskursija ,,Siaurojo geležinkelio muziejuje“ – 3,00 Eur/asm.

Pasivažinėjimas drezina – 1,00 Eur/asm.

Apsilankymas Siaubo parke – 16,00 Eur/asm. (spalio 31 d. ir lapkričio 1 d. - 18,00 Eur/asm.)

Vienas nusileidimas rogučių trasa – 1,50 Eur/asm. (esant ne mažesnei kaip 18 mokinių grupei).

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant ne mažiau kaip 30 asmenų grupei iš Vilniaus (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66