Daugiau kelionės nuotraukų

SKONIŲ STEBUKLAI LATVIJOJE

Ogrė, Ryga

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

40 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Programa

Anksti ryte išvykstame Latvijos link. Keliausime į  Ogrę – miestą Latvijoje nuo Rygos nutolusį tik 38 kilometrus. Ekskursijos su vietiniu gidu metu pasivaikščiosime pėsčiųjų Brivibas gatve, kur  yra įsikūręs Ogrės istorijos ir meno muziejus, skėčių promenada, neįprastas fontanas. Taip pat pasivaikščiosime upės Ogre krantine. Per šią upę driekiasi didžiausias Latvijoje arkinis tiltas – 94 m ilgio ir 4,5 m pločio.

Vėliau Jūsų lauks įspūdinga kelionė į sūrių pasaulį. Lankysitės SierŠtelle naminio sūrio studijoje. Sužinosite kaip gimsta šis produktas, o jo skonis nustebins net įmantriausią gurmaną. Šiuo metu gamykloje gaminamas net 28 rūšys sūrių. Degustacijos metu galėsite mėgausitės išskirtinio skonio sūriais – tiek saldžiu, tiek sūriu, taip pat keptu šiltu sūrio užkandžiu su namine uogiene, trijų rūšių naminiais saldžiais triufeliais, Crème Brûlée ir taure vyno. Po degustacijos galėsite įsigyti sūrių šalia esančioje parduotuvėje.

Kelionę tęsime lankydamiesi šeimos vyninėje ,,Libertu“. Čia gaminamas beržų sulos vynas. Svetingas vyninės šeimininkas papasakos apie gamybos procesą, parodys ir  duos paragauti visko, kas pagaminta iš beržų sulos – sirupo, šviežios beržų sulos, vyno, limonado, putojančio vyno.

Keliausime į Rygą. Ryga didžiausias Baltijos šalių miestas, didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau žiemos laikotarpiu pasidengusi sniegu ji atskleidžia visą savo žavesį.

Leisimės į paslapčių ir įdomybių kupiną ekskursiją ,,Senosios Rygos paslaptys“. Pasivaikščiosime paslaptingomis istorijomis ir legendomis alsuojančiame  senamiesčio gatvelių labirinte. Sužinosime, iš kur atsirado Juodgalvių brolija ir išgirsime jos legendas, pažvelgsite į tikrą alchemikų laboratoriją, kurioje rasite ingredientus amžinos jaunystės eliksyrui.

Pasivaikščioję po senamiestį nusikelsime į 18 amžių ir jausdami šio amžiaus atmosferą, degustuosime žymųjį Rygos juodą balzamą. Juodąjį Rygos balzamą 18-ame amžiuje sukūrė vaistininkas Abraomas Kuncė. Pasakojama, kad šiuo 24-ių žolelių, šaknų, pumpurų eliksyru išsigydė carienė Katerina. Ilgus metus balzamo gerbėjais buvo Šarlis de Golis bei Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta. Esant pageidavimui galima pavakarieniauti ,,Lido“ restorane, padegustuoti tradicinių latviškų patiekalų. Tad diena tikrai neprailgs ir namo sugrįšite kupini įspūdžių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Sūrių degustacija – 13,00 Eur/asm

Beržų sulos produktų degustacija – 7,00 Eur/asm.

Rygos balzamo degustacija – 23,00 Eur/asm.

Pastabos

 • Būtina turėti asmens tapatybės kortelę arba LR pasą ;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

54


Sumokėti 0% per item

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66