Daugiau kelionės nuotraukų

NEKAPARTOJAMI ĮSPŪDŽIAI VANDENS PRAMOGŲ PARKE ,,SUNTAGO WATER PARK“ IR KARALIŠKOJI VARŠUVA

Lenkija

Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

40 žmonių

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Vyksite pramogauti į didžiausią vandens pramogų parką, patirsite atradimo džiaugsmą interaktyviame mokslo centre, pasivaiksčiosite ir pasigrožėsite Varšuvos senamiesčiu.

Programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Per pietūs atvykstate į Varšuvą. Ekskursija po Varšuvą, miestą, įsikūrusį kelių kryžkelėje iš Vakarų Europos į Rytus. Ekskursija pėsčiomis po Varšuvos senamiestį: Senoji turgaus aikštė – senojo miesto simbolis ir paminklas Varšuvos simboliui – Undinei, Pilies aikštė su Zigmanto II-ojo Vazos kolona, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota žymaus lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno širdis, konservatorija, kurioje mokėsi M. K. Čiurlionis, Šv. Jono krikštytojo katedra, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai. Laisvas laikas, pavalgyti, nusipirkti suvenyrų.

Keliausime į Koperniko mokslo centrą* – tikrų tikriausią žinių lobyną. Čia kiekvienas lankytojas, nepriklausomai nuo savo amžiaus, atras kažką naujo. Koperniko mokslo centre apsilankysite parodose, kuriose daugelį „eksponatų“ galima paliesti ir, tikrąja šio žodžio prasme, išbandyti patiems. Susipažinsite su mus supančiais reiškiniais interaktyviu būdu. Tamsioji ekspozicija pristato šviesos ypatybes ir leidžia patirti įvairias optines iliuzijas. Detektyvas Viktoras Fotonas lankytojus ves po kriminalinį pasaulį, padėdamas jiems atskleisti keistų Šviesos miesto nutikimų paslaptis. Kupini naujų įspūdžių ir naujai įgytos informacijos išvykstame nakvynės vietos link. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į didžiausią vandens atrakcionų parką SUNTAGO*. Šis parkas užima apie 70 000 kv. m. Pramogos vandens parke. Parkas suskirstytas į tris atskiras zonas. „Relax Suntago“ – tai aštuoniolikos baseinų erdvė, kurios bendras dydis siekia apie 3500 kv. m. Čia galėsite leisti laiką net trijuose Negyvosios jūros druskos, penkiuose mineralinio vandens, atogrąžų, terminiame, milžiniškų bangų ir kituose baseinuose, pritaikytuose įvairaus amžiaus žmonėms. Antroji zona „Jamango“ skirta ekstremalesnių vandens pramogų mėgėjams. Čia rasite trisdešimt dvi unikalias čiuožyklas, o viena iš jų yra ilgiausia visoje Europoje, net 320 metrų ilgio. Teigiama, kad savo ilgiu ji prilygsta Eifelio bokšto aukščiui, tad nusileidę šia čiuožykla galėsite drąsiai sakyti, kad nučiuožėte nuo Eifelio bokšto. Nusileidę „Black Thunder“ čiuožykla sužinosite koks jausmas yra lėkti visiškoje tamsoje svaiginančiu greičiu. Trečioji zona „Saunaria Suntago“ skirta pirčių mėgėjams, tad čia galėsite mėgautis net dešimčia pirčių su skirtingomis temperatūromis ir drėgmės lygiais. Galėsite išbandyti turkišką, korėjietišką pirtis, „Egipto kaime“ rasite penkias itin prabangias pirtis, o labai aukštos temperatūros mėgėjai galės mėgautis dvejomis suomiškomis pirtimis. Taip pat turėsite galimybę išbandyti ledo kambarį ir gaivinantį „Calla“ krioklį. Zonos „Relax Suntago“ ir „Saunaria Suntago“ skirtos lankytojams nuo 16 metų. Vaikai iki 16 metų gali lankytis tik „Jamango“ zonoje. Pasimėgavę smagomis vandens pramogomis ir patyrę nepakartojamų įspūdžių keliausime link Lietuvos.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) bilietai į lankomus objektus ~45,00 Eur/asm.;

Vietinių gidų paslaugos;

Ausinukų nuoma;

Medicininių išlaidų draudimas.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Kelionės maršrutas

125


Sumokėti 0% per item

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66

  Kelionės metu aplankysite

  PARK OF POLAND