Daugiau kelionės nuotraukų

VYNO IR DUONOS KELIU ANYKŠČIUOSE

Anykščiai, Niūronys

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Vykstate į Anykščių kraštą. Sakoma, kad jis – aukštaičių istorijos ir kultūros lobynas. Šiame krašte nuostabiai dera gamta, istorija, kultūra. Pasivaikščiosite medžių lajų taku.  Aplankę Anykščių šilelį atvykstate į Anykščių miestelį. Ekskursija Anykščių Šv. Mato bažnyčioje „Angelų muziejuje“. Sukauptą angelų kolekciją bažnyčiai padovanojo kultūrininkė Beatričė Kleizaitė-Vasaris. Pasigrožėsite Anykščiu kraštu apsilankydami apžvalgos aikštelėje*. Užlipę saugiais laiptais su dviem tarpinėmis poilsio aikštelėmis į bokštą, pro bažnyčios navas galėsite apžvelgti Anykščių apylinkes iš 32 m. aukščio. Dešiniajame 79 m aukščio bokšte įrengtą aikštelę galima pasiekti 186 metaliniais laiptais. Užkopę į viršų lankytojai atsiduria tiesiai po trimis bažnyčios varpais, o aplinkui atsiveria Šventosios upės slėnio panorama. Tarpinėse aikštelėse rengiamos bažnytinio meno ekspozicijos.

Programa

Toliau vykstate į modernią įmonę „Anykščių vynas“. Programos „Vyno kelias“ metu susipažinsite su įmone bei degustuosite „Anykščių vyno“ gėrimų. Bendrovės specialistai supažindina su gėrimų sudėtimi, skonio ir kvapo ypatumais, vartojimo kultūra.

Išvyką tęsite į Arklio muziejų  aukštaitiškų sodybų apsuptyje. Vienintelis toks muziejus Lietuvoje nestokoja lankytojų dėmesio. Pastaraisiais metais atnaujintos muziejaus ekspozicijos, lankytojai gali susipažinti su įvairiais žemės ūkio padargais, transporto priemonėmis, kavalerijos istorija, sužinoti apie arklį visokiausių įdomybių. Pagal galimybę sudalyvausite edukacinėje programoje „Duonelė kasdieninė“*. Ragausite tikrus kaimiškus pietus: dešreles su troškintais kopūstais, bulves su sviestų, silkės, įvairių mėsų, sūrių, medaus, vaišinsitės gėrimais.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;

Šv. Mato bažnyčia ir ,,Angelų muziejus“ ~2-3 Eur/asm.

Medžių lajų takas – 1 Eur/asm.

Degustacinė programa „Miesto sodas“ – 14 -22 Eur/asm. (kaina priklauso pagal pasirinktą programą)

Duonos kepimo edukacinė programa – 6 Eur/asm.

Apsilankymas ,,Arklio muziejuje” – 5 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66