ĮDOMYBIŲ KUPINAS PAKRUOJOS DVARAS IR VYNO DEGUSTACIJA JONIŠKĖLYJE

0
Kaina
Nuo44€1€
Kaina
Nuo44€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1739

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2022-08-20, 2022-09-17, 2022-10-05
Nuotraukos
Aprašymas

Keliausime link Pakruojo. Lankysitės įspūdingame ir paslapčių kupiname Pakruojo dvare. Čia Jūsų lauks teatralizuota ekskursija. Šioje ekskursijoje turėsite galimybę įsijausti į dvaro gyvenimą ir artimiau prisiliesti prie dvaro istorijos. Visų pirma, dvaro kostiuminėje pasipuošite to laikmečio aksesuarais, o tuomet su baronaite ar baronu keliausite į centrinius rūmus. Aplankysite mistiškąją dvaro  palėpę, kur būsite svetingai sutikti ir pavaišinti ypatingų barono gėrimų. Linksmai nusiteikę keliausite į slapčiausias dvaro kerteles kur išgirsite pikantiškiausias dvaro ir jų valdytojų istorijas. Šios ekskursijos metu nusikelsite 100 metų atgal ir pasijusite tikrais dvaro aristokratais.

Nuo birželio pirmų dienų vartus atveria ir jus kviečia Istorinių nuotykių parkas, kuris ne tik ekspozicijos, 40 skirtingų istorinių pastatų ir didžiulė teritorija su parku. Tai – patirtys, kurias kuria įtraukiančios veiklos, vaizdai, garsai, skoniai ir kvapai, leidžiantys iš itin arti pajausti tikrąjį 19 a. gyvenimo žavesį.

Turėsite puikią progą sudalyvauti ,, Parfumerio“ edukacijoje ir  pasigaminant savą eterinių aliejų mišinį. Dvaro parfiumerė supažindins Jus su kvapų istorija ir kvepalų gamybos subtilybėmis, o Jūs savo uoslės dėka galėsite pakeliauti istorijos takeliais ir pasimėgauti dvaro kvapų puokšte.

Išvykstame link Karpių dvaro Joniškėlyje. Jį sudaro prie Mažupės upės išsidėstę dveji rūmai ir 17 sodybai priklausančių pastatų su parku. Tai vienas iš gražiausių dvarų Lietuvoje, įkurtas prancūzišku ir anglišku stiliumi.  Dvare yra įsikūręs Joniškėlio krašto muziejus. Vėliau keliausime  pas svetingą šeimininką sodyboje, kurioje yra puoselėjamos lietuviško vyno kultūros tradicijos. Čia gaminamas vynas savo kokybę ir skoniu nenusileidžia Prancūzijos, Čilės ar Italijos vynams. Sodyboje rasime didžiausią vynuogių įvairovę  Lietuvoje. Susipažinsime su daugiau kaip 20 naminio lietuviško  vyno rūšių, paragausime egzotinių vynuogių ir perprasime vyno degustavimo ypatybes. Tad paklauskite savęs, kada paskutinį kartą ragavote burokėlių, svarainių ar rabarbarų vyno?

Tad diena tikrai neprailgs ir kupini įspūdžių sugrįšite į namus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Teatralizuota ekskursija Pakruojo dvare – 7 Eur/asm.
– Parfiumerio edukacija – 12 Eur/asm.
– Ekskursija Karpių dvare – 6 Eur/asm.
– Vyno degustacija – 7 Eur/asm.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 36 asmenų grupei laikantis visų saugumo reikalavimų (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
–  Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.